Zapraszamy Państwa na wędkowanie z plaży na najlepsze łowiska troci w Europie położone na duńskiej wyspie Falster. W okresie od 01.05 do 20.06 jest genialnym czasem na łowienie belon, w tym okresie jest ich mnóstwo.

Mamy również w przygotowaniu ofertę łowienia troci metodą trolingową na wspaniałym łowisku Klingolm. Łowisko to jest słynne na całym świecie, są tam łowione rekordowe okazy.

Do Państwa dyspozycji mamy dwa domki. Ryby możemy łowić cały dzień ale najlepszym okresem żerowania troci jest wczesny ranek oraz późne popołudnie .Dla wędkarzy , którzy urlop wędkarski chcą spędzić z rodziną oferujemy ( w czasie między wyjściami na łowisko) atrakcje w postaci zwiedzania Loland i Faster gdzie znajdują się piękne klify, Safari Park czy Aqua Park. Wyjazdu do Legolandu i Kopenhagi oraz wiele innych atrakcji.

Natomiast dla zagorzałych trociarzy oferujemy opiekę profesjonalnego przewodnika wędkarskiego , który podzieli się swoim doświadczeniem i doradzi Państwu w doborze sprzętu, technik łowienia,zweryfikuje stan pogody, wysokość wody oraz zajmie się doborem odpowiedniego łowiska.